‘Ҫmendet’ Xhesika e “O sa mirë”…Publikon foto e ‘zhveshur’ nga shtrati…

Seriali “O sa mirë” për një kohë të shkurtër u bë seriali vendor më i shikuar dhe më i pëlqyer për publikun tonë, transmeton ORAinfo.

xhesika

Personazhe të ndryshme përmbante ky serial, ku secili prej tyre fitoi publikun apo adhuruesit e vet.

xhesika3_1505313937-6592683

Por, aktorja që u bë ndër më të dashura është edhe Arta Nitaj, e njohur me rolin e saj si ‘Xhesika’, e cila është një femër me të vërtetë atraktive.

xhesikaa_1491574107-9954254

Ajo ka postuar një fotografi në Instagram, në të cilën shihet e shtrirë, gjysmë e zhveshur dhe po duket mjaftë provokative…

22156868-1082264098576037-1555616388-n

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *