5 muaj pas “ndarjes”, këngëtarja shqiptare e lumtur që i dha fund (Foto)

Beatrix Ramosaj i kishte vënë një qëllim vetes dhe duket se i aka dalë më së miri. Shumë persona e kanë të vështirë të ndahen prej saj e shpesh e cilësojnë si një ndarje të “dhimshme”. Beatrix Ramosaj ka vendosur përfundimisht të mos konsumojë më cigare. Përmes një postimi në Twitter këngëtarja ka treguar se prej pesë muajsh ajo nuk ka pirë as edhe një cigare madje as nuk e ka tentuar ta provojë.

“F*ck cigaretees! 5 muaj pa e provuar as edhe njëherë! Edhe ti mund ta lësh”- shkruan Ramosaj.

beatrix

Beatrix ka përfituar tu jap kurajo edhe të gjithë atyre që dëshirojnë të mos konsumojnë më duhanin, duke i motivuar se me pak durim mund t’ja dilni./Blitz.al/

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *