A ju kujtohet Karla tek “Kloni”, ja si duket sot ajo

Juliana Paes, u bë e njohur për publikun shqiptar kur ajo luajti te telenovela Kloni, që bri bujë të madhe me temën që trajtoi.

Paes luajti një rol jo aq të rëndësishëm, atë të Karlës, por që me bukurinë dhe talentin e saj ajo rrëmbeu zëmrat e shumë adhuruesve, përcjell ORAvip.

Sot, Karla është një grua dhe një nënë shumë e përkushtuar, por as profesionin nuk e ka lënë anash.. Pavarësisht kalimit të viteve, ajo ende mbetet një ikonë e bukurisë../ORAvip/

28906364_1731849410211336_1746204147_n

28907340_1731849426878001_1998045611_n

28908086_1731849446877999_1535052961_n

29019310_1731849400211337_1043780007_n

28833196_1731849540211323_1163324208_n

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *