Adelina poston foto me barkun e fryrë, ja sa shumë është shëndoshur

Këngëtarja Adelina Tahiri ka treguar barkun e saj të fryrë në një foto që e ka postuar rrjetet sociale

Kështu këngëtarja e ka treguar për herë të parë barkun e saj të fryrë, tashmë edhe zyrtarisht.

adelina-1_1520889564-7208498

Këngëtarja, e cila është e martuar me një milioner maqedonas, avokatin Serjoza Markov, një martesë që ishte e papritur dhe befasi për shumë media shqiptare.

style=”position:relative;height:0;padding-bottom:47.61%”>< Ndryshe, këngëtarja është parë këto ditë në Turqi ku avokati 50 vjeçar i ka qëndruar shumë afër këngëtares.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *