Aksesorët e shtrenjtë të resë së Shyhretes, do t’iu lënë pa mend

Learta Jakupi-Salihu është nusja më e famshme e estradës, e cila u bë e njohur që kur u zbulua lidhja e saj me djalin e madh të këngëtares së mirënjohur Shyhrete Behluli, shkruan “Kosovarja”.

850x636-kushtrim-learta-770x4361490092168_1503137941-8682401

Që nga ajo ditë, media rozë i bëri sytë e veshët katër për të parë se çka po ndodh me Leartën.

leartaaaaa_1504786564-3545852

U komentua pamja, stili, e çdo gjë tjetër. Vëmendje të jashtëzakonshme fitojë kur u fejua e martua, por edhe kur u morr vesh se është shtatzënë. Learta bukuroshe tani po merret me rritjen e të birit dhe dalë nga dalë po i kthen linjat e humbura trupore, aq të përfolura gjithashtu nga media.

Duket se asaj i pëlqejnë shumë aksesorët, sidomos çantat, por edhe vathët, zingjirët, etj. Aksesorët më të shtrenjtë e më të bukur të resë së Shyhrete Behlulit, mund t’ia shihni në këtë foto:

learta-jakupi1_1510252272-5149985

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *