Arbana Osmani më seksi se kurrë, kofshët dhe gjokse jashtë (Foto)

Ajo premtoi se nuk do të dilte më me veshje të ekzagjeruar në ekran.

Pas sulmit nga ndjekësit e saj për veshjen e ekzagjeruar me fustanin shumë të shkurtër Arbana Osmani ka guxuar më shumë. Ajo ka zgjedhur një veshje shumë sensuale të zezë.

Nuk ka kursyer të nxjerrë në pah këmbët e saj dhe në pjesën e sipërme një dekolte super tërheqëse. /Express/

Foto

screenshot-13_1495307560-8898748

Foto

screenshot-14_1495307565-5480061

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *