Arta Bajrami na sjell foton e parë të vajzës Elektra

Më 28 dhjetor të vitit që lamë pas, Arta Bajrami u bë nënë për herë të tretë. Këngëtarja solli në jetë një vajzë të cilën ajo dhe bashkëshorti vendosën ta quajnë Elektra. Lajmin e bukur e dha për publikun, vëllai i Artës, reperi Don Arbas ndërsa vetë këngëtarja ka qëndruar e heshtur këto kohë.

73292-640-0-5a588d287fc63

Mirëpo ditën e sotme, Arta më në fund i ka prezantuar të gjithë me Elektrën duke postuar një foto të vogëlushes.

73293-640-0-5a588d28807ce

Kujtojmë që këngëtarja dhe bashkëshorti i saj Xhim Sekiraqa kanë edhe një vajzë me emrin Viktoria dhe djalin me emrin Ideal Morris.

73289-640-0-5a588d287daab

73290-640-0-5a588d287ec22

73294-640-0-5a588d5696b47

73291-640-0-5a588d287f35e

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *