Babai i Getit feston ditëindjen, shikoni si e uron ai

Në familjen e reperit Getoar Selimi ka një arsye më shumë për të festuar.

Kjo ngase, babai i tij feston ditëlindjen dhe padyshim që në këtë ditë ai pret urimet e të gjithëve.

marina-2-640x300_1505456287-7322804

Një urim të veçantë, ai e mori nga djali i tij, Getoari, i cili përmes rrjeteve sociale e uroi me një fotografi të përbashkët.

geti1-800x437

“Urime ditelindjen BAB”, ka qenë mbishkrimi që reperi ia ka lënë fotografisë.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Geti është “Birthday”, këngë e cila u lansua gjatë vitit që kemi lënë pas dhe u prit mirë nga publiku. /Lajmi.net/

26803327_10210909624246037_446744173_n

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *