Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit publikon foton më të ëmbël të vajzës, Amelias (FOTO)

Egzona dhe Albatriti janë bërë prindër të një vajze të cilën e kanë pagëzuar me emrin Amelia.

Ata gjithashtu organizuan edhe një festë për të, shkruan Sovrani.info

Së fundmi, në InstaStory Egzona ka publikuar një fotografi të vajzës së saj, Amelias, teksa po fle gjumë.

egzona-9 (1)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *