Befason Kim Kardashian zhvishet dhe tregon të metën e trupit të saj

Kim Kardashian është njëra nga personazhet më të kërkuara të botës së televizionit.

kim kardashian

Kim nuk i kursen imazhet e veshura dhe as imazhet më provokuese, transmeton Indeksonline.

013118-celebs-kim-kardashian

E tillë është shfaqur edhe këtë herë në disa imazhe të publikuara në llogarinë e saj në “Instagram”, ku e shohim të zhveshur.

kim kardashian

Madje ajo tregon edhe një të metë të trupit të saj, ku thotë se është shumë e bardh dhe ka nevojë për nxirje.

Capture-120

Ndryshe, Kim është e martuar me reperin Kanye West dhe kanë tre fëmijë.

kim kardashian

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *