Befason nëna e Getoarit, jam beqare e lumtur

Për ata që ende nuk e dinë, nëna dhe babai i reperit Getoar Selimi janë ndarë disa vite më parë.

77097-640-0-5a6b00250e570

Por nëse mendonit se një gjë e tillë e bën të ndihet keq nënën e tij, Florijen, e keni gabim.

77095-640-0-5a6affcf831da

Nëna e reperit duket se po e shijon më së miri faktin që është beqare dhe nuk ngurron ta shprehë këtë edhe në rrjetet sociale.

77089-640-0-5a6affcf81bee

Së fundmi, Florije Kelmendi ka postuar në profilin e saj në Facebook linkun e një artikulli, në titullin e së cilit shkruan: “117-vjeçarja: Sekreti i jetëgjatësisë është se nuk kisha burrë të më nervozojë!”

77091-640-0-5a6affcf82464

Me këtë postim, ajo ka lënë të kuptohet se është mëse e qetë për vendimin e ndarjes. Burimi: Kosovarja

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *