Besi e Xhensila nisin muajin e majltit në një destinacion magjik (Foto)

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku disa javë më parë kurorëzuan dashurinë e tyre disavjeçare me martesë duke i dhënë betimin njëri tjetrit shkruan Artistët Shqiptarë.

xhensila

Pasi i premtuan njëri tjetrit një dashuri të përjetshme sikur në përralla ishte koha që të shkojnë edhe në muaj të mjaltit pas ceremonisë së martesës ashtu siç e do tradita dhe zakoni.

xhensila

Vendi ku kanë zgjedhur të pushojë çifti është një vend përrallor siç ishte edhe dasma e tyre.

Besi dhe Xhensila kanë vendosur të shkojnë në Maldive në një nga hotelet më luksoze “Four Seasons”.

Xhensila ka postuar disa fotografi nga atje,por ne presim fotografi të reja në vazhdim nga çifti.

Urojmë të kaloni sa më bukur./Artistët Shqiptarë/

21729206_1545297022199910_1601963202_n

21744449_1545297065533239_1756257584_n

21754167_1545297045533241_875138978_n

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *