Beyonce dhe Jay Z thyejnë rrjetin, epik komenti i Noizyt

Fansat e Beyonce dhe Jay Z janë çmendur së fundmi, pasi dy artistët ditën e djeshme kanë bërë të ditur se do të bëjnë një tur të dytë së bashku, që ashtu si i pari, titullohet “On The Run” (OTR).

auto_Jay_Z_dhe_Beyonce1518638014

Artistët kanë publikuar në Instagram fotot e posterit të turit dhe duket se titulli OTR ka tërhequr vëmendjen e reperit shqiptar Noizy, i cili zotëron një label muzikor me të njëjtin emër dhe tashmë, ashtu siç bënte me Rihanna-s, ka nisur komentet konfidenciale me Beyonce-n.

auto_Jay_Z_dhe_Beyonce21518638013

“E kemi me 3 jo me 2 shpirti!”-i ka komentuar ai artistes së njohur, duke aluduar me humor se ajo fliste pikërisht për grupin e tij.

-640-0-5aa78caef0661

.

noizy-1 (1)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *