Butrint Imeri zbulon se ka qenë në lidhje me një këngëtare shqiptare!

Butrint Imeri ka zbuluar se ka qenë në lidhje me këngëtares të estradës shqiptare.

Megjithatë këngëtari nuk e ka zbuluar emrin e bukuroshes që i kishte vjedhur më parë zemrën.

“Kam pasur lidhje me një lidhje me këngëtaren, por aktualisht jam single”, ka thënë 20-vjeçari, i cili aktualisht është duke u marr me koncertet anembanë Kosovës, transmeton Telegrafi.

Këngëtari ka thënë se deri më tani ka pasur ndihmën e familjes dhe disa miqve në karrierë.

Gjithashtu ka zbuluar se është duke punuar për një projekt të, i cili titullohet sipas një video-loje, ‘Jojo’. /Telegrafi/

maxresdefault

video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *