Çënari puthet me një femër tjetër, a do të xhelozojë Almeda?

Tolgahan Sayisman ka arritur që për kohë rekord të kthehet në një figurë shumë të dashur në Turqi.

almedadasma00002

Dashuria për të ka kaluar limitet madje edhe në trojet shqiptare. I njohur në Kosovë si ‘Çënari’ ai ka një numër të madh të fansave të cilët janë rritur edhe pas martesës së tij me aktoren shqiptare Almeda Abazi.

755x390-tolgahan-sayisman-ve-almeda-abazi-o-semtte-tasindi

Ai tashmë sapo ka filluar një serial të ri “Siyah Inci”, e ku qysh në episodat e para u pa dhe puthja mes Kenan (Tolgahan) me njërën nga aktoret, Hazal.

Por. a do të bëhet xheloze Almeda kur ta sheh këtë pjesë:

Tag najkon singel 😋😜❤️💛💛 follow @fjalromantike @fjalromantike

A post shared by Fjal Romantike™Faqja Zyrtare (@fjalromantike) on

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *