Çfarë bën Marina kur e komentojnë familjarët e Getoarit në Instagram?

Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi janë një nga dyshet më simpatike dhe të përfolura të shoëbizit shqiptar. Pas tentativave për ta mbajtur lidhjen të fshehtë, ata u zbuluan nga fansat që i shihnin ata bashkë në aeroporte, gati për destinacionin ekzotik të radhës, e në vende të tjera. Në fund ata e pranuan se ishin bashkë dhe nisën të postojnë foto bashkë.
f6d56448e8fcccfa8c784e3c3fa2a22b

Marina dhe Getoari do të martohen bashkë këtë verë në një ceremoni që pritet të jetë madhështore dhe moderatorja do të bëhet zyrtarisht pjesë e familjes Selimi. Por, çfarë bën Marina kur familjarët e reperit e komentojnë atë në rrjetet sociale, bashkë me mijëra fansa të tjerë?
d4f60f7950233dbcb05b110c241660ed

Ka qënë kushurira e Getoarit ajo që ka komentuar Marinën “Je shumë e bukur” duke ndarë të njëjtin mendim me ne. Tashmë që dyshja nuk e fsheh më lidhjen, Marina i ka kthyer asaj përgjigje duke i thënë ‘Të puth fort’.

Marina duket të ketë një marrëdhënie shumë të mirë me familjarët e Getoarit pasi kohë më parë ajo është fotografuar edhe më mamanë e tij, ku të dyja dukeshin të afërta e të qeshura.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *