Çfarë i bëri kështu Kallashi, Edi Ramës? (FOTO)

Valltarja Donjeta Kosumi ose ndryshe sic njohin të tjerët Kallashi nuk di të ndalet.

Kallashi është shumë aktive në rrjetin social snapchat, çdo lëvizje dhe cdo shëtitje që bënë e poston në snapchat, shkruan Gazeta Blic/

Pak qaste më parë ajo postoi një fotografi, duke e ndjekur nga televizori kryeministrin e Shqipërsisë Edi Rama, ka banalizuar pak, për më shumë shikojeni fotografinë dhe binduni vetë.
eddi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *