Çfarë po na fsheh Besi nga Xhensila?! (Foto)

Pas dasmave dhe përfundimit të punëve në projektin e ri ‘Skifterja e zemrës’ në bashkëpunim me Klajdin nga Threedots, Besi dhe Xhensila më në fund kanë marrë rrugë për muajin e mjaltit.

Në një prej resorteve më luksoze të Maldiveve, dyshja po relaksohen duke shijuar bukuritë e bregdetit të ishullit të oqeanit Indian.

xhensila

E si të gjithë të tjerët, edhe Besi me Xhensilën kanë nisur të përdorin bicikletat për të lëvizur nëpër kompleksin e madh. Me inicialet në bicikletë, Besi përmes fotografisë vetëm se ka ngjallur kuriozitetin e fansave.

Humoristi ka fshehur inicialet e Xhensilës, mbase duke mos dashur të zbulojë risinë pas martesës së Xhensilës e cila tashmë quhet Xhensila Kallaku. /Prive.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *