Çfarë po ndodh?! VIP-at pushtojnë qendrën e Tiranës dhe… (Foto)

Qindra personalitete të artit, televizionit, biznesit e politikës janë mbledhur mbrëmjen e sotme në qendër të Tiranës, këtë herë për të festuar bashkë. Personazhet më të komentuar të botës së showbiz kanë marrë pjesë në eventin më të rëndësishëm të vitit në Tiranë.

1

“Ami Event” bën 10 vjet dhe këtë ditë të veçantë e ka festuar me miq besnikë pranë “Muzeut Historik Kombëtar”, i cili u shndërrua në një pasarelë të vërtetë sharmi.

2

Vjollca Hoxha, Monika Kryemadhi, Alba Frangaj, Vasil Naçi, janë vetëm disa nga pjesëmarrësit në këtë festë madhështore, e kuruar deri në detaje nga “Ami Event”, e cila si çdo herë ka arritur perfeksionin me risitë dhe organizimin.

3

Ajo që e bëri këtë festë edhe më të veçantë ishte një projeksion 3D që u shfaq gjatë festës, diçka që bëhet për herë të parë në një event në Shqipëri.

4

Detajet nga festa mbi të ftuarit dhe gjithçka që ndodhi mbrëmjen e sotme do të vijnë tek ju përmes “Xing.al”.

5

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *