Çiljeta dhe Albani kalojnë një natë romantike si në filma

Këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga dhe djali i saj Fernando kanë festuar ditën e djeshme ditëlindjen.

ciljeta-300x203

Ajo mbushi 33 vjec, dhe duket se pas festiemve familjare ka gjetur kohë edhe për të dalë me partnerin e saj ALban Hoxhën dhe kaluar një natë shumë romantike.

cili-dhe-alb-300x168

Këngëtarja ka publikuar në Instastory mbrëmjen e kaluar një video, ku dëgjohet në sfond një këngë romantike, dhe Çili ka vendosur dy zemra, dhe një emoji (djalë dhe vajzë). Me siguri Çili ka festuar ditëlindjen me Alban Hoxhën, portierin e njohur të ekipit të Partizanit.

cili-alb-218x300

Çifti janë përfolur gjatë për romancën e tyre, edhe pse kanë preferuar që të heshtin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *