Çmendet Enca, publikon videon teksa prek pjesët intime

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia është kthyer sërish në vëmendje me anë të një videoje mjaft provokuese.

screenshot-6_1509642263-1962645

Është në stilin e saj të dalë jashtë ‘normalitetit’ . Këngëtarja Enca Haxhia ka provokuar fansat e saj me anë të një postimi në Snap Chat.

23146390-10210239176751997-278139914-n_1509642082-9320461

Ajo ka treguar një video ku është duke prekur veten afër zonës intime. Pranë saj ndodhet ‘gentelman-i i saj i freferuar , qenushi.
23163588-10210239176791998-2084069752-n_1509642055-2410232

Pasi bërë të gjithë të flasin me festimet për 22 vjetorin e saj, Enca rriktheht më e zjarrtë dhe më provokuese me këtë postim.
23163796-10210239176591993-1585317198-n_1509642048-7387428

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *