‘Çmendet’ Instagrami, a është kjo e ardhmja e grimit? (Foto)

Trendi i ri ka nisur kohët e fundit në Instagram ku shumë vajza që pëlqejnë grimin provojnë të sjellin gjëra të reja.

xxsweqwq_1504976963-2948320

Pas vetullave në forma të ndryshme si spirale, me dredha apo me gërsheta tani kanë filluar të eksplorojnë me konturimin e buzëve dhe të syrit.

xxsaa_1504976958-6663577

Në rrjetet sociale publikohen shumë fotografi ku buzët bëhen si të gjarprit apo me forma të tjera, të cilat duken të pazakonta, por shumë të pëlqyera nga pjesa më e madhe.

xx-3_1504976940-2291974

Nuk dihet nëse në të ardhmen ky do jetë grim i përditshëm, apo do qëndrojë trend Instagrami.

xxs_1504976948-886264

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *