Cozman nuk mund ta përballoj shtatzëninë e Tunës, ja ku ndodhet ai (Foto)

Ishin një ndër çiftet më të përfolura në mediet rozë.
Bëhet fjalë për këngëtaren Tuna dhe ish ta dashurin e saj, Cozman.

Ndërkohë që Tuna së bashku me bashkëshortin e saj Patris Berishën së shpejti pritet të bëhen prindër, Cozman si duket nuk qëndron mirë në këtë aspekt.

Ai ende nuk është në lidhje me dikë, së paku ende nuk ka bërë diçka publike.

Cozman këto ditë ka shkuar të qëndrojë në Londër./Gazeta Express/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *