Damiano sulmon Xhensilën: Po të ha vagina me mua, shalë dhe gjoks përjashta…

Pas një përplasje me Xhenin, Damioano ka slmuar Xhensila Peren me fjalët më degraduese.

damiano

Ai ka postuar një video nga emisioni i ‘Dance with me’ krah së cilës shpërthen kundër Xhensilës.

auto_Xhensila_pere_sexy1480275255

‘Kjo tipja kerkon vemendje nga mua , dhe nga mbeshtetsit e mi. Shiko ti goc e dashur, ke kaq kohe qe me mish e me shpirt po mundohesh te jesh dikush, por sa vjen po behesh askush. Kush tha ty qe une e mbaj veten per “ VIP “ ????. E kuptoje qe po ben cmos kaq kohe te dalesh neper portale, per lajme etj etj. Ke kaq kohe po te ha vagina me mua , se kuptoje perse ? ????. Ore vertet dalin ne portale keta, kur me sulmojne mua?

Po bej moj e uruar ate qe di te besh me mire, shale dhe gjoks perjashta, ose ndonje doggy style.

Tani se kuptoje , sepse une me ty as kunje skam pas , as ste kam njof fare personalisht. Vetem mbaj mende si nje PR tek Mai Tai qe me shoqeroje ne tavoline sa here vije, per te fituar ate 2 mije lekshin tende nga shishet.

Damiano

Rreshtat e fundit per ty, dhe po e lejoj surratin tende nja 2 ore ne instagramin tim, per te qeshur bashke me 50K me kete super perl.

Puno, hec me fuqin tende, jo duke sulmuar, behu dikush, nga askush.’ ka shkruar ai krah videos të ish banores, Xhensila Pere. /Gazeta Express/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *