Dasmat VIP ndër vite, kush është nusja më e bukur? (Foto)

Moria e dasmave VIP që pushtuan mediat dhe rrjetet sociale këtë vit padyshim që shkaktoi bujë të madhe në botën e showbizit shqiptar.

Të gjitha dasmat kanë pasur veçantinë e tyre dhe vajzat janë kujdesur të vijnë të kuruara në detaj.

Shifra e shpenzimeve të këtyre eventeve ka qenë gjithnjë e lartë dhe ka pasur shumë të ftuar.

Ja ku janë të gjitha vajzat e ekranit dhe kështu mund të shihni se cila nuse ka qenë më e bukura. /albeu.com/

Jonida Maliqi
1
Elia Zaharia
2
Nora Istrefi
3
Klaudia Pepa
4
Amarda Toska
5
Aurela Gace
6
Soni Malaj
7
Altuna Sejdiu
8
Andrra Destani
9
Xhensila Myrtezaj
xhensila
Vesa Luma
vesa
Orinda Huta
orinda
Marina Vjollca
marina

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *