DJ Blunt dhe Real 1 sjellin këngën “Gjini gjini” (Video)

Reperët e njohur, DJ Blunt dhe Real 1 kanë sjell në treg projektin e tyre më të ri muzikor.

“Gjini gjini”, titullohet kënga më e re e dyshes, të cilën e kanë shoqëruar me klip.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *