Djali i Arditit e “djegi” mbrëmë festën e fejesës së tij me shoqëri

Ditë më parë djali i Ardit Gjebreas formalizoi lidhjen e tij të dashurisë me Merlin Haxhiymerin. Ceremonia u zhvillua në një ambient familjar, me të ftuar dhe të afërm të çiftit.

jon_1515443901-3731316

ardit

Menduat se mbaroi me kaq? E keni gabim. Mbrëmë Joni dhe e fejuara e tij, festuan me miqtë e tyre me të ngushtë. Nga videot që çifti shpërndau në ‘Instagram’ dukej një atmosferë fantastike dhe e gëzueshme midis muzikës, kërcimit dhe batutave. Festa ka vazhduar deri në orët e para të mëngjesit.

Kjo festë erdhi fill pas pushimeve disa ditore të çiftit në Romë./revistawho.com

auto_208A43B1-260D-47BE-A5C2-21A19BAF3B9F-300x3911515749340

auto_5785EE30-98D6-46F9-A7A9-A8F7E9886E4A-298x4001515749341

auto_C7EA5D01-BBD0-45BD-A18C-7B19111275DE-272x4001515749343

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *