A e dini cila është”malësorja”e estradës (FOTO)

Këngëtarja e njohur Ganimete Abazi është njëra nga këngëtaret e njohura të estradës tonë.
Ajo ka një zë mjaftë të fuqishëm shkruan Gazeta Blic.
Këngëtarja njihet për shumë hite dhe bashkëpunime të shumta. Por a e keni ditur se Ganimete Abazi është nga ky fshat?
Për krejt ata që nuk e kanë ditur këngëtarja është nga fshati Keçekoll komuna e Prishtinës, por ajo jeton jashtë Kosovës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *