A e ka harruar Miloti, Gentën (Foto)

Milot Binaku është muzikant, por famën e morri falë lidhjes me këngëtaren Genta Ismajli, në kohën kur kjo e fundit ishte sensacioni më i madh i skenës sonë muzikore.
Dyshja qëndruan për një kohë të gjatë bashkë, madje edhe bashkëjetuan, shkruan “Kosovarja”.

Miloti tashmë ka një jetë të re e të bukur në krahët e bashkëshortes dhe me sa duket e ka fshirë të kaluarën, kohën kur ishte me këngëtaren e njohur.

Kur është pyetur se çfarë ndjen dhe mendon kur emri i tij ende lidhet me ish të dashurën, ai ka shfaqur indinjatën e tij në lidhje me ato që shkruhen poshtë e lartë, duke e bërë të ditur që nuk i pëlqen ta prekin të shkuarën e tij.
miloti-1_1488835867-7448161

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *