A e keni dëgjuar se si Albiona Muçiqi këndon më bukur se Albatriti? (Video)

Pothuajse e gjithë familja po merret me muzikë.

Nysret Muçiqi e Merita Spahiu janë dy këngëtarët shqiptarë që njihen për hitet e tyre e që më pas talentin e tyre e trashëgoi edhe djali i çiftit, Albatriti, shkruan lajmi.net
Mirëpo, nuk mbaron me kaq! Në familjen Muçiqi është edhe një tjetër talent i padiskutueshëm! Fjala është për vajzën e madhe të shtëpisë, Albionen e cila po ashtu ka një zë karakteristik! Ajo ka hedhur një video në Instagram ku shihet duke kënduar dhe nga komentet e marra, këngëtarja është lavdëruar për zërin, madje kishte të atillë që i thoshin që këndon më mirë se Albatriti!

Kujtojmë që Albiona është në përgatitje të projektit të saj të parë debutues!

🎼 🎹

A post shared by Albiona Muçiqi (@bionamuqiqi) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *