E keni parasysh kriminelin më të bukur në botë? Epo atë e zuri moderatorja shqiptare!

ëhet fjalë për Jeremy Meeks i cili u cilësua nga të gjitha mediat si ‘krimineli më seksi’ që ka qenë dënuar ndonjëherë. Ai madje më tepër u bë i famshëm nga pamja e tij se sa nga dënimi që kishte marrë. Megjithatë para një viti ai mbaroi dënimin duke u kthyer në shtëpi ku ai ka bashkëshorten dhe tre fëmijët.

Por gjejeni se çfarë, Albana Osmani, moderatorja e ‘Top Channel’ e ka gjetur bukuroshin në Kanë të Francës ku ajo ndodhet momentalisht dhe nuk e ka humbur shansin për të bërë një foto me të.

O

“1 minutë heshtje mi gra” – ka shkruar ajo me humor ndërkohë që gjithë vajzat komentuese janë shprehur ziliqare ndaj Albanës, dhe me shumë të drejtë! /Blitz.al/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *