E kritikuan se postoi foton topless, shpërthen Françeska Jaçe (Foto)

Përveç lidhjeve dhe ndarjeve, Françeska vihet shpesh në qendër të vëmëndjes edhe për fotot hot që realizon herë pas here.

Edhe këtë herë ish banorja e Big Brother ka provokuar duke postuar këtë foto toples, e shtrirë në krevat. Edhe pse është munduar ta mbuloje pjesën e gjoksit me një Emoji, sërish fotoja ka tërhequr vëmëndjen më të madhe dhe si pasojë edhe të bërit qendra e diskutimit. Por Françeskes nuk i ka pëlqyer aspak ajo ç’ka kanë shkruar mediat ndaj edhe ka reaguar menjëherë. Teksa ka postuar fotot e disa yjeve botërore me pozë të ngjashme me të sajën, shkruan:”Kur një foto e tillë nuk nënkupton asgjë, thjesht një foto e ripërsëritur për kënaqësinë time dhe të atyre që më ndjekin”. Media idiote, ka shkruar ajo. /intv.al/

sertertrtr5.png

 

wedwr3r.png

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *