E mbani mend vajzën e Sadnës tek ‘Bidaai’? Ja si duket sot pas 8 viteve

Seriali indian “Bidaai” ka qenë ndër më të ndjekurit duke thyer rekorde audience jo vetëm në Indi, por në të gjitha shtetet ku është transmetuar përfshirë edhe Shqipërinë.

-640-0-5aa8385171a69

Një nga pjesët më të bukura të serialit ishte kur Sadna dhe Alek u bënë prindër të një vajze të cilën e quajtën Kushi.

-640-0-5aa83857cf3a7

Për fat të keq, Sadna nuk mundi ta shihte vajzën të rritej pasi ndërroi jetë pas një incidenti, që përloti të gjithë teleshikuesit.

-640-0-5aa83852aea6f

Po sot pas 8 vitesh që nga mbarimi i serialit në Indi, si duket Kushi, vajza e Sadnës dhe Alekut?

-640-0-5aa83858780ec

“Xing.al” arriti të gjejë disa foto të aktores Almas Ali e cila tani është rritur dhe është bërë një zonjushë e vërtetë.

-640-0-5aa838534a0e1

Foto në vijim është foto më e re nga aktorja e cila edhe pas mbarimit të “Bidaait” nuk është harruar nga publiku.

-640-0-5aa83855706b3

Më poshtë mund të shihni disa foto të kohëve të fundit të Almas në jetën reale./Xing.al

-640-0-5aa83856d0564

-640-0-5aa838542e4c0

-640-0-5aa838564df90

-640-0-5aa839be09610

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *