E njihnit babain e Tunës? Ja ku ngjan këngëtarja me të (FOTO)

Më në fund ajo prezanton babain e saj.

tunaaa

Me një baba sportist, Tuna nuk mund të kishte forma të tjera trupore. Këngëtarja e ka trashëguar nga i ati kulturën e përkujdesjes ndaj trupit dhe kjo e shpejgon edhe ardhjen e saj të shpejtë në formë pas lidnjes së djalit. Këngëtarja ka postuar nëSnapchat një foto të babait, Shaban Sejdiu teksa ushtrohet në palestër.

tuna 1

“Si babai si e bija”, ka shkruar ajo krah fotos.

20428483_10211759689821031_2125587299_n

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *