Egzona e Albatritit bëhet modele

Albatriti dhe Egzona tashmë janë ndër ҫiftet më të njohura dhe më të dashura për publikun, shkruan ORAinfo.

egzona1_1512035704-1656699

Ata të dy kanë shumë ndjekës në rrjetet sociale, ku janë aktiv dhe bëjnë postime të shumta.

egzona-1

Kohëve të fundit Egzona është shumë aktive dhe mjaftë e përfolur.

egzona-brahimaj

E më shumë kohëve të fundit po merret me butikun e tij të fustanave.

26755633_1141990199270093_1669846079_n

Ndërsa sonte ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet me njërin nga fustanet e butikut dhe po duket shumë elegante…

26855428_1141990202603426_2042018753_n

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *