EKSKLUZIVE/ Adelina Berisha zhvishet për Ramazan, publikon foto shumë të nxehtë!

Adelina Berisha sot ka publikuar dy fotografi shumë të nxehta në të cilat shfaqet tejet seksi, shkruan Artistët Shqiptarë.

Në njërë anë ajo është shfaqur me bikini në pasqyrë ku vihen në pah linjat e saj trupore, kurse në foton tjetër është me një minifund dhe një kanatiere.

Si duket këto ditë ajo ka vendosur të pushojë për qejfin e saj./Artistët Shqiptarë

Foto

18762284_662221300636186_1991913717_n

Foto

18762482_662221303969519_570821118_n

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *