Elita Rudi çmend meshkujt me foton nga Maldive, komenti i Gjikos është epik

Prej disa ditësh Elita Rudi dhe Gjiko kanë nisur pushimet e para për vitin 2018 duke zgjedhur destinacionin e preferuar të VIP-ave, Maldive. Çifti shumë i komentuar i showbizit shqiptar dita ditës postojnë foto nga parajsa atje, por ajo që tërheq më shumë vëmendjen është Elita.

elita2

Moderatorja bukuroshe sot ka postuar një foto ku shfaqet shumë seksi, e ulur në rërë, me bikini dhe me një pamje ekzotike.

73338-640-0-5a58b11262841

Por në këtë foto, përpos komenteve nga fansat, si rrallëherë ka komentuar edhe Gjiko, komenti i të cilit ka tërhequr shumë vëmendjen.

73337-640-0-5a58b112620f4

“Foto nga Tarzani Gjiko”, shkruan reperi duke bërë fansat të harrojnë foton e Elitës dhe t’i replikojnë atij. Epo dihej, kush tjetër do ja bënte foton kaq bukur Elitës.

73339-640-0-5a58b11263213

..

73341-640-0-5a58b11263c0d

73344-640-0-5a58b11264d58


73342-640-0-5a58b11263eb3

73343-640-0-5a58b11264683

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *