Elvana Gjata shkëlqen në koncertin e së motrës me shallin 1.900 dollarësh (Foto)

Motrat këngëtare Elvana dhe Migena Gjata janë dy ndër artistet më të kërkuara në tregun shqiptar edhe atë të huaj.

55932-640-0-5a006ea705f14

Elvana dhe Migena Gjata
Pavarësisht se dy motrat performojnë në dy rryma muzike komplet të ndryshme, Elvana dhe Migena kanë arritur ta gjejnë më së miri suksesin.

55936-640-0-5a006ef0e0f28

Posteri i koncertit
Dy ditë më parë, motra e Elvanës, Migena mbajti koncertin e saj të parë si soprano në Shqipëri.

55928-640-0-5a006d968db26

Sigurisht në këtë ditë të shënuar nuk mund të mungonte Elvana e cila qëndroi live në Instagram për të treguar mbështetjen për të motrën. Por si ishte veshur Elvana në koncertin e rëndësishëm të Migena Gjatës?

55935-640-0-5a006ea7074f9

Elvana Gjata në koncertin e Migenës
“Iconstyle.al” ka publikuar disa foto të këngëtares e cila si gjithmonë ka shkëlqyer me fustan saten jeshil.

Elvana Gjata në koncertin e Migenës
Por ajo që bie më shumë në sy, është shalli prej pelushi Fendi të cilin e mbante në krah. Ky shall nuk kushton pak por 1,890 dollarë dhe është realizuar 100% nga qimet e dhelprës.

Elvana

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *