Enca ja bën “boom” me fotot e reja, kaq seksi nuk e keni parë (Foto)

Ajo është një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe më seksi të momentit, ndonëse është kritikuar shpesh për pamjen e saj.
Këtë herë këngëtarja Enca Haxhia ka publikuar disa foto mjaft provokuese, e veshur më lëkurë. Pritet që këngëtarja së shpejti të hedhë në treg albumin e saj më të fundit me titull “Self Made”. Ndërkohë në këto foto shohim se ajo ka treguar kujdes sa i përket linjave të saj./Gazeta Express

foto

e1_1497375902-1332111

foto

e2_1497375907-3999848

foto

e3_1497375914-4205243

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *