Enca nxjerr gjoksin bombastik, komenti që i bën Ermal Mamaqi do t’ju lërë pa fjalë (Foto)

Kjo verë për Encën nuk mund të përfundonte pa disa foto hot.

Dhe nuk kishte si të mungonte në planin e parë gjoksi i saj bombastik. Fotoja e sapopostuar nga këngëtarja ka rrëmbyer vëmëndjen e të gjithëve dhe të moderatorit Ermal Mamaqi gjithashtu. Ai sërish e ka ngacmuar 22 vjeçaren duke i lënë komentin epik: “O goce hiqe pak gjoksin të kaloj pak””, shkruan ai.

sertet54rt.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *