Enca po digjet flakë ‘mes këmbëve’! Ul pantallonat…tregon mbathjet dhe gjoksin [FOTO]

Nëse ka një personazh në botën e showbiz që di t’i vejë flakën internetit, ajo është Enca. Këngëtarja e njohur, e vëtëshpallur si “Mbretëresha e Instagram”, provokon gjithmonë me fotot dhe videot e sjaj në rrjetet sociale, e sigurisht që di çfarë t’ju ofrojë ndjekësve të saj të shumtë.

enca

Këta të fundit, me siguri kanë ngelur me gojë hapur, nga postimet e ditës së sotme në Instagram.

auto_Enca_haxhia_gjoksi2_-_Copy1504904874

Ajo është shfaqur vetëm me sutjena duke kënduar këngën e saj të re të cilën nuk e ka zbuluar ende, ndërkohë që kamerën e fokuson në pjesën e dekoltesë. Ndërsa në një tjetër postim Enca ul pantallonat duke treguar edhe të brendshmet. “Jo masa 0, por sërish masa seksi”, shkruan këngëtarja në postimin provokues ku ka vendosur dhe një emoji flakë.

FLAK

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *