Ende pa lindur, Albatriti i bën një dhuratë vajzës së tij (Foto)

Albatrit Muçiqi shumë shpejt do të bëhet baba. Ai së bashku me gruan e tij Egzonën do të bëhen prindër të një vajze, shkruan Indeksonline.

Ardhja në jetë e vogëlushes duket se e ka gëzuar tej mase këngëtarin, i cili ka bërë një dhuratë të bijës ende pa lindur.

“Princesha e babait” është mbishkrimi mbi kapelën dhe doëzat ngjyrë

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *