Eni Koçi i habit të gjithë…nuk e kishim parë asnjëherë kështu!

Ajo është një nga këngëtaret më seksi shqiptare dhe një fakt të tillë e tregon në çdo postim të saj.
auto_eni_Koci1503524604
Por këtë herë këngëtarja Eni Koçi është shfaqur ndryshe nga herët e tjera duke pozuar me fustane mjaft elegante dhe me një pamje mjaft të kuruar. Edhe këtë herë Eni ka arritur të tërheqë vëmendjen e ndjekësve të saj./Gazeta Express/
eni

e2_1506961142-1604037

Foto
e1_1506961142-1658843

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *