Fansja ‘çmendet’ pas Capital T në koncert: ‘Ta hëngsha…

Nje natë e “çmendur” në New York për Capital T dhe fansat e tij…

capital t

Shpesh herë shohim shumë fansa të cilet janë të çmendur për shume artiste qoftë ai me famë botërore apo vetëm në vend. Rasti më i fundit ishte ai i një vajze e cila i shpreh reperit, Capital T një deshirë vërtet erotike.

capital-t_1486999398-4394570

Në një koncert në New York, aty ku te shumtë ishin mbledhur fansat e Capital T, ishte dhe nje vajze e cila ka publikuar një video ku i shpreh reperit një deshire të çuditshme nderkohe ai që performon. “Të hëngsha k***n”, ishin fjalët e fanses, video kjo që u bë virale në internet pas publikimit. Shikoni videon më poshtë sesi ka ndodhur ngjarja./intv.al/

Capital-T-640x356

auto_Dhurata_Dora_dhe_Capital_T1490996417

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *