Flasin me kode.. Çfarë po ndodh me Encën dhe Noizyn?

Pas bashkëpunimit me hitin “Bow down”, marrëdhëniet mes Encës dhe Noizyt po shkonin shumë mirë deri në fillim të këtij viti kur dyshja bëri bujë me sherrin e shumëpërfolur.

59464-640-0-5a0db60296572

Enca dhe Noizy
Ndonëse nuk flasin, me anë të postimeve shpeshherë i kanë hedhur kunja njëri-tjetrit. Kështu ka ndodhur edhe sot!

noizy-enca

Enca dhe Noizy
Noizy pak orë më parë postoi një foto në Instastory ku tregonte orët e shtrenjta në vlerën 500 mijë dollarë.

enca

Postimi i Noizyt

59458-640-0-5a0db60291774

Pak orë më vonë, edhe Enca ka bërë të njëjtën gjë duke treguar orën e shtrenjtë që mbante në dorë. Ç’po ndodh me dyshen, garë se kush ka orën më të shtrenjtë?!

Postimi i Ences

59457-640-0-5a0db602914f1

Foto
59463-640-0-5a0db602959aa

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *