Genta Ismajli e prezanton motrën e saj bukuroshe (Foto)

Genta Ismaili është rikthyer përsëri në skenë
Këngëtarja, pasi kalojë shumicën e kohës në SHBA gjatë muajve të dimrit është kthyer në Kosovë dhe kësaj here ajo duket se ka edhe një mysafirë special.

Është kjo motra e saj Mani, me të cilën sot Genta ka vizituar vendet më të mira në Prishtinë, përfshirë këtu edhe pishinat e brendshme të hoteleve luksoze.

Genta në këto dalje ka qenë e shoqëruar edhe me këngëtare të tjera të estradës sonë. /GazetaExpress/

Foto 1

Foto 2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *