Geti i publikon foto me Marinën, shikoni si duket ajo pa grim

Geti dhe Marina bashkuan emrat e tyre, dhe as në media nuk ndahen gjatë raportimeve për karrierën e tyre.

Dy të famshmit bëjnë bujë me çdo lëvizje të tyre, e kjo për shkak të numrit të madh të fansave që kanë si në Kosovë ashtu edhe në Shqipëri.

marina vjollca

Geti ka një shije të çuditshme për femrat. Ai kaloi herë në zeshkane e herë në bjondina.

Por tani si i martuar, ai ka edhe një formë të gruas së tij që e preferon më së shumti. Fytyra e pagrimosur e Marinës, është më e preferuar sesa ajo e me grim profesional.

MARINA v

E të tillë siç e preferon vetë, Geti e ka publikuar në rrjetet sociale. Por kjo gjë do t’ia çon huq gjithë investimin që Marina e bën për çdo javë në fytyrën e saj./

ddd

marina-vjollca

marina-geti-780x439

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *