Geti i publikon foto Marinës, ja si duket ajo pa grim

Geti dhe Marina bashkuan emrat e tyre, dhe as në media nuk ndahen gjatë raportimeve për karrierën e tyre.

Dy të famshmit bëjnë bujë me çdo lëvizje të tyre, e kjo për shkak të numrit të madh të fansave që kanë si në Kosovë ashtu edhe në Shqipëri.

geti-300x246

Geti ka një shije të çuditshme për femrat. Ai kaloi herë në zeshkane e herë në bjondina.

Por tani si i martuar, ai ka edhe një formë të gruas së tij që e preferon më së shumti. Fytyra e pagrimosur e Marinës, është më e preferuar sesa ajo e me grim profesional.

geti_1505497231-1427330

E të tillë siç e preferon vetë, Geti e ka publikuar në rrjetet sociale. Por kjo gjë do t’ia çon huq gjithë investimin që Marina e bën për çdo javë në fytyrën e saj./ORAinf

ddd

getimarinao

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *