Greta Koçi shfaqet pa make-up, si ju duket?

Këngëtarja e njohur Greta Koçi është përfolur gjatë për ndërhyrjet plastike.
Ndryshimi i saj ndër vite ka qënë shkak që këngëtarja të vihet në qendër të vëmendjes. Shummë rrallë ndodh që Greta të shfaqet e pa lyer.

ggreta

Por këtë herë këngëtarja ka surprizuar me pamjen e saj. Duhet thënë se kaq e thjeshte këngëtarja duket tërheqëse dhe mjaft e thjeshtë.

auto_gretaaa1486580286

Greta vazhdon të jetë një nga këngëtaret e preferuar të rinjve. Ndërsa për jetën e saj personale dihet shumë pak. Ajo nuk ka pohuar nëse është në një lidhje dashurie apo jo. /Gazeta Express/

26696739_1705519152843750_293101790_n

26754694_1705519139510418_1950256113_n

26855490_1705519099510422_899150955_n

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *