Gruaja e Albatritit dhe Ermalit bëhen bashkë, e gjithë vëmendja shkon te veshjet e tyre

Ariana dhe Egzona janë gratë e dy këngëtarëve më të dashur për publikun kosovar, së bashku me ata edhe këto dyja janë bërë tanimë të famshme dhe të dashura për publikun, përcjell ORAinfo.

ariana-fejzullahu

Miqësinë e burrave të tyre kanë vendosur që edhe ato ta mbajnë. Prandaj edhe ato kanë dalë së bashku ku edhe e kanë shfrytëzuar rastin për një fotografi.

egzona-brahimaj_1493992342-8081967

Si gjithmonë veshjet e tyre janë ato që marrin vëmendjen e tyre. Në konkurencë me njëra-tjetren, cila është veshur më me stil?

ariana-169x300

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *